У соціальній освітньо-інформаційній мережі NMCBOOK (Медіатека електронних засобів навчання), розділі «Відкриті онлайн-курси» розміщено відеоматеріали з педагогіки та медицини.

У соціальній освітньо-інформаційній мережі NMCBOOK (Медіатека електронних засобів навчання), розділі «Відкриті онлайн-курси» розміщено відеоматеріали з педагогіки та медицини.

Незважаючи на ситуацію, що склалася, давайте у всьому знаходити позитив. І зараз найкращий час для того, щоб отримати нові знання. Ми завжди раді допомогти вам у цьому. У відеолекції «Етапи засвоєння знань», розміщеній у Медіатеці електронних засобів навчання www.nmcbook.com.ua, розділ «Відкриті онлайнкурси», у онлайнкурсі «Педагогіка», розкриті процеси взаємодії вчителя і учня для досягнення спільної мети – якнайефективнішого засвоєння знань, що як ніколи актуально зараз, коли педагог бачить перед собою покоління Z, яке потребує зовсім інших підходів до процесу навчання.

Ніколи нікому не заважало підвищити рівень знань рідної мови. Зараз маємо нагоду це зробити. У відеолекції «Правопис м’якого знака» Ірини Нечваль, викладача української мови і літератури Лебединського фахового медичного коледжу імені проф. М.І. Сітенка, яку розміщено у розділі «Відкриті онлайнкурси», онлайнкурс «Українська мова», розглянуто основні правила вживання м’якого знака в українській мові. Матеріал систематизовано на основі конкретних прикладів та мнемофраз. Є завдання для самоперевірки. Корисний у підготовці до ДПА та ЗНО.
Працюйте і навчайтесь з задоволенням, а для цього обов’язково будьте здорові!

Невід’ємною частиною успішної медичної професійної діяльності є  уміння розрізняти біологічні особливості, проводити діагностику, лікування та профілактику. Щоб допомогти студентам набути цих умінь  у Медіатеці електронних засобів навчання www.nmcbook.com.ua, розділ «Відкриті онлайнкурси», у онлайнкурсі «Гельмінтози» розміщено відеолекції «Гельмінтози» І частина

та «Гельмінтози. Тип Круглі черви (Nemathelminthes)» ІІ частина


Напишіть відгук

Show Buttons
Hide Buttons