28–29 листопада в Київському коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбувся Міжнародний форум “Освіта без кордонів” за участю навчальних закладів Китайської Народної Республіки

28–29 листопада в Київському коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбувся Міжнародний форум “Освіта без кордонів” за участю навчальних закладів Китайської Народної Республіки

28–29 листопада в Київському коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбувся Міжнародний форум “Освіта без кордонів” за участю навчальних закладів Китайської Народної Республіки.

Організатори заходу – Міністерство освіти і науки України, Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, Департамент з освіти провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки та  ГО “Всеукраїнська  Асоціація працівників вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації” на чолі з Марченком О.О.

Представники з 24 ВНЗ Китаю ознайомили учасників форуму з особливостями освітнього процесу країни, поділилися здобутками і напрацюваннями у сфері професійно-технічної, торгово-економічної, інформаційно-інноваційної освіти, засобами заохочення студентства до навчання.

Провінція Цзянсу нараховує понад 140 навчальних закладів. Кількість студентів провінції – це 10% від усього студентства Китаю та 2,7% від загальної кількості студентів усього світу.

Історією становлення і розвитку  поділилися представники Сюічжоуського університету, який формувався упродовж 117 років, утворивши дослідний університет з найвищим рейтингом як у Китаї, так і за кордоном.

Хуайхайський технічний інститут має велику кількість спеціальностей з напряму морської науки і техніки.

Випускники Усійського професійного технічного коледжу бізнесу дуже затребувані, рівень їх працевлаштування – 99%.

Ченчжоуський інформаційно-технічний коледж є національним здобутком серед професійних коледжів провінції Цзянсу. Це національна висококваліфікована демонстративна база навчання персоналу та спеціалістів з розробки програмного забезпечення та інформаційних послуг.

А Нанкінський професійно-технічний коледж, обраний відділом освіти провінції Цзянсу в якості “навчальної бази Цзянсу” для іноземців, має багато факультетів, зокрема механізації, електротехніки, аеронавтики, мистецтв та ін. Крім того, в нього входить Міжнародний освітній коледж, суспільна база, Міністерство соціальних наук та навчальний центр інженерних наук.

Загалом учасники форуму мали змогу почерпнути для себе багато цікавої та потрібної інформації про освіту Китаю.


Напишіть відгук

Show Buttons
Hide Buttons