ТЕТЯНА ІЩЕНКО: СТУДЕНТАМ НЕ ВИСТАЧАЄ МОТИВАЦІЇ ДО НАВЧАННЯ

ТЕТЯНА ІЩЕНКО: СТУДЕНТАМ НЕ ВИСТАЧАЄ МОТИВАЦІЇ ДО НАВЧАННЯ

ДУ «НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» вже другий рік поспіль підтримує Всеукраїнський конкурс «Краща аграрна практика».

AgroPortal.ua розпитав в.о. директора ДУ «НМЦ Агроосвіта» Тетяну Іщенко про роботу зі студентами та партнерство у конкурсі.

ДУ «НМЦ «Агроосвіта» не перший рік підтримує конкурс і його учасників. Скажіть, як конкурс допомагає реалізуватися студентам?

Тетяна Іщенко: Дійсно, у конкурсі, в першу чергу, студенти реалізуються. Вони показують себе, діляться враженнями, обмінюються досвідом та ознайомлюються із новинками сільськогосподарської галузі.

Чого не вистачає сучасним студентам для розвитку в аграрній галузі?

Тетяна Іщенко: Як це не сумно, але студентам не вистачає сучасної практичної складової. Не у всіх є можливість реалізовувати свої теоретичні знання на практиці. Тому всім аграрним вишам потрібно якомога швидше вирішувати цю проблему, адже без практики студент не стане кваліфікованим спеціалістом.

На вашу думку, чим ще можна заохотити студентів до навчання?

Тетяна Іщенко: Сучасним студентам не вистачає мотивації до навчання. Тому потрібно постійно урізноманітнювати систему навчального процесу, розвивати практичну складову. Запрошувати на зустрічі зі студентами успішних керівників аграрних компаній, бувати на виставках, Днях поля.

Минулого року ви були присутні на церемонії нагородження конкурсу. Чи підтримуєте зв’язок із учасниками минулорічного конкурсу?

Тетяна Іщенко: Так. Намагаємося супроводжувати їх подальший професійний розвиток. Переможець конкурсу «Краща аграрна практика 2016»  Сергій Карлов підтримує з нами тісний зв’язок та бере участь у заходах, які ми проводимо. Коли Сергій виступає перед студентами, то його сприймають зовсім по-іншому.

Чого очікуєте від цьогорічного конкурсу?

Тетяна Іщенко: Хочеться побачити результат – студенти матимуть змогу показати дійсно кращу практику, а це шанс та мотивація до якісної практичної підготовки.


Напишіть відгук

Show Buttons
Hide Buttons